Lista szkół biorących udział w projekcie w roku szkolnym 2009/2010

LP. NAZWA SZKOŁY ADRES KOORDYNATOR
1 Zespół Szkół Publicznych w Radziszowie ul. Szkolna 7 Aleksandra Edyta Rusek
2 Gimnazjum nr 2 w Skawinie ul. Mickiewicza 11a Anna Kaszycka
3 Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie ul. Korabnicka 19 Anna Jakubowska
4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie ul. Żwirki i Wigury 17 Barbara Zoła Komenda
5 Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaszowie Kaszów 185 Jolanta Piwowarczyk
6 Szkoła Podstawowa w Rącznej Rączna 1 Stanisława Sobesto
7 Szkoła Podstawowa w Kryspinowie Kryspinów 356 Krystyna Nowakowska
8 Gimnazjum nr 24 w Krakowie ul. Montwiłła-Mireckiego 20 Joanna Klimkowska
9 Szkoła Podstawowa nr 51 w Krakowie ul. Stawowa 179 Joanna Mendela
10 Szkoła Podstawowa nr 97 w Krakowie ul. Dr Judyma 10 Mirosława Murzyn
11 Szkoła Podstawowa nr 109 w Krakowie ul. Mackiewicza 15 Urszula Dudek
12 Szkoła Podstawowa nr 111 w Krakowie ul. Bieżanowska 204 Agnieszka Korpak-Perzanowska
13 Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie ul. Wyspiańskiego 5 Barbara Jelonek
14 Szkoła Podstawowa nr 130 w Krakowie os. Oświecenia 30 Magdalena Stolarek
15 Szkoła Podstawowa nr 156 w Krakowie ul. Centralna 39 Renata Dyrda
16 Szkoła Podstawowa w Rydzewie ul. Mazurska 22 Małgorzata Struniewska
17 Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 w Białymstoku ul. Łagodna 10 Piotr Kłosowski
18 Zespół Szkół nr 12 w Białymstoku ul. Krakowska 19 Małgorzata Tenderenda
19 Zespół Szkół nr 13 w Białymstoku ul. Słonimska 38 Elżbieta Jacewicz
20 Zespół Szkół nr 17 w Białymstoku ul. Orla 2 Beata Ewa Wielgat
21 Gimnazjum nr 7 w Białymstoku ul. Stołeczna 6 Wanda Ewa Kulesza
22 Gimnazjum nr 9 w Białymstoku ul. Antoniuk Fabryczny 5/7 Beata Ewa Wielgat
23 Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku ul. Palmowa 28 Aneta Danilczuk
24 Gimnazjum nr 18 w Białymstoku ul. Magnoliowa 13 Bożena Sobolewska
25 Gimnazjum nr 20 w Białymstoku ul. Promienna 13a Irena Boreczko-Aksiucik
26 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku ul. Słowackiego 4 Joanna Litwińczuk
27 Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku ul. Bohaterów Monte Cassino 25 Małgorzata Monika Mazurek
28 Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku ul. Poleska 27 Katarzyna Puchalska-Gawron
29 Szkoła Podstawowa nr 12 w Białymstoku ul. Waryńskiego 30 Katarzyna Zych
30 Szkoła Podstawowa nr 14 w Białymstoku ul. Pułaskiego 25 Iwona Kurek-Fimowicz i Nina Chilimoniuk
31 Szkoła Podstawowa nr 15 w Białymstoku ul. Broniewskiego 1 Agata Krzywosz i Aneta Letko
32 Szkoła Podstawowa nr 16 w Białymstoku ul. Strażacka 25 Katarzyna Silwon
33 Szkoła Podstawowa nr 29 w Białymstoku ul. Promienna 13a Irena Boreczko-Aksiucik
34 Szkoła Podstawowa nr 44 w Białymstoku ul. Rumiankowa 13 Maria Sczepańska
35 Szkoła Podstawowa nr 50 w Białymstoku ul. Pułaskiego 96 Anna Pawluk
36 Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Łodzi ul. Karolewska 30/34 Sylwia Szynkiewicz
37 Gimnazjum nr 1 w Zgierzu ul. Musierowicza 2 Marzena Kosińska
38 Gimnazjum nr 2 w Łodzi ul. Jaracza 26 Iwona Kaźmierczak
39 Gimnazjum nr 17 w Łodzi ul. Traktorowa 35 Paulina Gajzler
40 Gimnazjum nr 23 w Łodzi ul. Minerska 1/3 Małgorzata Tończyk i Łukasz Zieliński
41 Gimnazjum nr 34 w Łodzi ul. Czajkowskiego 14 Anna Komorowska
42 Gimnazjum nr 43 w Łodzi ul. Powszechna 15 Maria Kmieć
43 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Łodzi ul. Pasjonistów 18 Katarzyna Malarczyk
44 Szkoła Podstawowa nr 56 w Łodzi ul. Turoszowska 10 Magdalena Sorbian-Zielińska
45 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 w Łodzi ul. Drewnowska 151 Danuta Kieszkowska
46 Zespół Szkół nr 76 w Warszawie ul. Dwóch Mieczy 5 Magdalena Dudrewicz-Walczak
47 Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie ul. Staffa 21 Justyna Piechociak
48 Szkoła Podstawowa z O.I. nr 2 w Warszawie ul. Orłów Piastowskich 47 Irena Jarzębak
49 Szkoła Podstawowa nr 28 w Warszawie ul. Gościeradowska 18/20 Renata Żelaźnicka i Barbara Wąsowska
50 Szkoła Podstawowa nr 68 w Warszawie ul. OR-OTA 5 Halina Weintz
51 Szkoła Podstawowa nr 69 w Warszawie ul. Wiktorska 73 Małgorzata Szerszeń
52 Szkoła Podstawowa nr 104 w Warszawie ul. Przyczółkowa 27 Kamila Sobaszek i Aniela Trefoń
53 Szkoła Podstawowa nr 110 w Warszawie ul. Bohaterów 41 Ewa Majnert
54 Szkoła Podstawowa nr 163 w Warszawie ul. Osiecka 28/32 Żaneta Betlińska
55 Szkoła Podstawowa nr 175 w Warszawie ul. Trzech Budrysów 32 Małgorzata Sokołowska
56 Szkoła Podstawowa nr 203 w Warszawie ul. Skorupki 8 Maria Nałęczyńska
57 Szkoła Podstawowa nr 255 w Warszawie ul. Kamionkowska 36/44 Krystyna Czarnowska
58 Szkoła Podstawowa nr 257 w Warszawie ul. Podróżnicza 11 Maria Kiliszczyk
59 Szkoła Podstawowa nr 285 w Warszawie ul. Turmoncka 20 Katarzyna Wrona
60 Szkoła Podstawowa nr 289 w Warszawie ul. Broniewskiego 99a Anna Urban
61 Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie ul. Hawajska 7 Aneta Stępniewska
62 Gimnazjum nr 16 w Warszawie ul. Skarżyńskiego 8 Monika Piskorska
63 Gimnazjum nr 85 w Warszawie ul. Irzykowskiego 1a Luiza Racinowska-Kalata
64 Gimnazjum nr 144 w Warszawie ul. Turmoncka 2 Agnieszka Pawlak
65 Szkoła Podstawowa w Głoskowie ul. Millenium 76 Beata Zawadzka
66 Gimnazjum w Napachaniu ul. Poznańska 26 Renata Janukowicz
67 Zespół Szkół nr 5 w Poznaniu ul. Różana 1/3 Danuta Piętowska
68 Poznańska Szkoła Chóralna ul. Cegielskiego 1 Magdalena Cholewiak
69 Szkoła Podstawowa nr 5 w Swarzędzu ul. Mielżyńskiego 3a Elwira Socha
70 Szkoła Podstawowa nr 4 w Poznaniu ul. Rawicka 12/14 Halina Skorupska
71 Szkoła Podstawowa nr 10 w Poznaniu ul. Bosa 9 Grażyna Rydlewska
72 Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu os. Wichrowe Wzgórze 119 Joanna Krzysztofiak
73 Szkoła Podstawowa nr 12 w Poznaniu os. Zwycięstwa 101 Izabela Trawińska
74 Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu ul. Chojnicka 57 Teresa Sobczak
75 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 29 w Poznaniu os. Pod Lipami 106 Anna Szymanowska
76 Szkoła Podstawowa nr 52 w Poznaniu ul. Fabianowo 29 Anna Chudziak
77 Szkoła Podstawowa nr 75 w Poznaniu ul. Powstańców Wielkopolskich 3 Joanna Reimer Krzywiec
78 Gimnazjum nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu os. Pod Lipami 106 Helena Najewska
79 Gimnazjum nr 26 w Poznaniu os. Czecha 59 Joanna Jóźwiak
80 Gimnazjum nr 27 w Poznaniu os. Stare Żegrze 1 Patrycja Bullert
 
glowna
projekt
aktualnosci
uczestnicy
materialy
certyfikaty
linki
Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Warszawa 04-028
al. St. Zjednoczonych 53
tel. 519 326 983
fax 22 434 6098
www.zrodla.org
 
Bezpłatny program do rozliczenia podatku
za rok 2016 jest już dostępny do pobrania ze strony opp.zrodla.org


Uwaga! Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

NFOS    Projekt finansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
   Projekt finansowany z budzętu programu Środki Przejściowe 2005, 2005/017-488.01.01.01
Cofund
Niniejszy dokument został opublikowany dzięki pomocy finansowej Unii Europejskiej. Za treść tego dokumentu odpowiada ODE Źródła, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają w żadnym razie oficjalnego stanowiska Unii Europejskiej.